Co robimy?
Promujemy marki
Strategia > Produkcja > Marketing > Wsparcie

#Audyt, #Strategia, #Content, #WideoMarketing

W naszej pracy łączymy produkcję contentu z działaniami marketingowymi. W ramach kompleksowej usługi raportujemy nasze działania oraz optymalizujemy koszty działań promocyjnych dla naszych klientów.

Nasze usługi narzędziaMarketing

Nasze działania marketingowe mają na celu zwiększenie rozpoznawalności marki, zaznaczenie jej pozycji na rynku w oczach klienta, poprawienie ruchu na głównych witrynach i mediach społecznościowych co przekłada się na zwiększone zainteresowanie marką i wzrostem sprzedaży oraz wizerunku. W celu promowania marki tworzymy kompleksową strategię komunikacji dobierając odpowiednie narzędzia marketingowe. Przy pomocy pozycjonowania (SEO) i kampanii internetowych (SEM) poprawiamy ilość i jakość zapytań trafiających do Państwa firmy poprzez witryny internetowe i media społecznościowe. Zadbamy o branding firmy tworząc i realizując projekt strony www w oparciu o aktualne, najskuteczniejsze działania i trendy panujące na rynku. W ramach kampanii reklamowej zajmiemy sie poprowadzeniem jej od początku (projekt logo, aż po finalny produkt na półkach sklepowych), wprowadzając produkt/usługę na znany, bądź nieznany dotąd rynek.
Niewątpliwą zaletą jest fakt, że możemy wesprzeć działania marketingowe produkcją filmów reklamowych.
Wszelkie kolejne kroki są zawsze dostosowane do potrzeb i budżetu klienta przy zachowaniu zarazem odpowiedniej skuteczności działań marketingowych.


Produkcja Filmowa

Od kilku lat produkujemy filmy reklamowe. Zdobyte doswiadczenie pozwala nam skutecznie zajmowac sie wideo marketingiem. Realizujemy wszystkie wykorzystywane w branzy formy wideo.


Rozwiązania IT

Tworzymy dedykowane systemy internetowe, od prostych stron www typu landing page po rozbudowane aplikacje webowe. Od kilku lat rozwijamy własna platforme pozwalajaca w prosty i intuicyjny sposób na edycje tresci poprzez panel CMS. W oparciu o zoptymalizowany kod projektujemy strony, portale, aplikacje mobilne, e-commerce, a takze integrujemy sklepy z rozwiazaniami CRM.


RealizacjeShowreel


Więcej realizacji

Zapoznaj się z naszymi realizacjami. Kliknij tutaj.


Klienci

Dla kogo pracowaliśmy