Co robimy?
Promujemy marki
Strategia > Produkcja > Marketing > Wsparcie

#Audyt, #Strategia, #Content, #WideoMarketing

W naszej pracy łączymy produkcję contentu z działaniami marketingowymi. W ramach kompleksowej usługi raportujemy nasze działania oraz optymalizujemy koszty działań promocyjnych dla naszych klientów.

Nasze usługi narzędziaMarketing

Nasze działania marketingowe maja na celu zwiekszenie rozpoznawalnosci marki, zaznaczenie jej pozycji na rynku w oczach klienta, poprawienie ruchu na głównych witrynach i mediach społecznosciowych co przekłada sie na zwiekszone zainteresowanie marka i wzrostem sprzedazy oraz renomy. W celu promowania marki tworzymy kompleksowa strategie komunikacji dobierajac odpowiednie narzedzia marketingowe. Przy pomocy pozycjonowania (SEO) i kampanii internetowych (SEM) poprawiamy ilosc i jakosc zapytan trafiajacych do panstwa firmy poprzez witryny internetowe i media społecznosciowe. Zadbamy o branding Panstwa firmy tworzac i realizujac projekt strony www w oparciu o aktualne, najskuteczniejsze działania i trendy panujace na rynku. W ramach kampanii reklamowej zajmiemy sie poprowadzeniem jej od poczatku (od zaprojektowania logo, az po finalny produkt na półkach sklepowych), wprowadzajac produkt/usługe na znany, badz nieznany dotad rynek. Niewatpliwa zaleta jest fakt, ze mozemy wesprzec nasze działania marketingowe produkcja filmów reklamowych. Wszystkie działania sa zawsze dostosowane do potrzeb i budzetu klienta przy zachowaniu zarazem odpowiedniej skutecznosci działan marketingowych.


Produkcja Filmowa

Od kilku lat produkujemy filmy reklamowe. Zdobyte doswiadczenie pozwala nam skutecznie zajmowac sie wideo marketingiem. Realizujemy wszystkie wykorzystywane w branzy formy wideo.


Rozwiązania IT

Tworzymy dedykowane systemy internetowe, od prostych stron www typu landing page po rozbudowane aplikacje webowe. Od kilku lat rozwijamy własna platforme pozwalajaca w prosty i intuicyjny sposób na edycje tresci poprzez panel CMS. W oparciu o zoptymalizowany kod projektujemy strony, portale, aplikacje mobilne, e-commerce, a takze integrujemy sklepy z rozwiazaniami CRM.Klienci

Dla kogo pracowaliśmy