Co robimy?
Promujemy marki
Produkcja wideo > Dedykowane serwisy internetowe > Wsparcie IT > Content i obsługa klientów międzynarodowych

#Audyt, #Strategia, #Content, #WideoMarketing

W naszej pracy łączymy produkcję contentu z działaniami marketingowymi. W ramach kompleksowej usługi raportujemy nasze działania oraz optymalizujemy koszty działań promocyjnych dla naszych klientów.

Nasze usługi, narzędzia i rozwiązaniaProdukcja Filmowa

Produkujemy filmy reklamowe dla klientów polskich i międzynarodowy. Zdobyte doświadczenie pozwala nam skutecznie zajmować się wideo marketingiem. Realizujemy wszystkie wykorzystywane w branży formy wideo.
Rozwiązania IT

Tworzymy dedykowane systemy internetowe, od prostych stron www typu landing page po rozbudowane aplikacje webowe. Od kilku lat rozwijamy własna platforme pozwalajaca w prosty i intuicyjny sposób na edycje tresci poprzez panel CMS. W oparciu o zoptymalizowany kod projektujemy strony, portale, aplikacje mobilne, e-commerce, a takze integrujemy sklepy z rozwiazaniami CRM.Marketing

Nasze działania marketingowe mają na celu zwiększenie rozpoznawalności marki, zaznaczenie jej pozycji na rynku w oczach klienta, poprawienie ruchu na głównych witrynach i mediach społecznościowych co przekłada się na zwiększone zainteresowanie marką i wzrostem sprzedaży oraz wizerunku. W celu promowania marki tworzymy kompleksową strategię komunikacji dobierając odpowiednie narzędzia marketingowe. Przy pomocy pozycjonowania (SEO) i kampanii internetowych (SEM) poprawiamy ilość i jakość zapytań trafiających do Państwa firmy poprzez witryny internetowe i media społecznościowe. Zadbamy o branding firmy tworząc i realizując projekt strony www w oparciu o aktualne, najskuteczniejsze działania i trendy panujące na rynku. W ramach kampanii reklamowej zajmiemy sie poprowadzeniem jej od początku (projekt logo, aż po finalny produkt na półkach sklepowych), wprowadzając produkt/usługę na znany, bądź nieznany dotąd rynek.
Niewątpliwą zaletą jest fakt, że możemy wesprzeć działania marketingowe produkcją filmów reklamowych.
Wszelkie kolejne kroki są zawsze dostosowane do potrzeb i budżetu klienta przy zachowaniu zarazem odpowiedniej skuteczności działań marketingowych.

Sklep internetowy dla marki AMVI Cosmetics - ecommerce
AMVI Cosmetics

RealizacjeShowreel


Więcej realizacji

Zapoznaj się z naszymi realizacjami. Kliknij tutaj.


Klienci

Dla kogo pracowaliśmy