Co robimy?
Promujemy marki
Strategia > Produkcja wideo > Marketing > Wsparcie IT

#Audyt, #Strategia, #Content, #WideoMarketing

W naszej pracy łączymy produkcję contentu z działaniami marketingowymi. W ramach kompleksowej usługi raportujemy nasze działania oraz optymalizujemy koszty działań promocyjnych dla naszych klientów.

Nasze usługi, narzędzia i rozwiązaniaMarketing

Nasze działania marketingowe mają na celu zwiększenie rozpoznawalności marki, zaznaczenie jej pozycji na rynku w oczach klienta, poprawienie ruchu na głównych witrynach i mediach społecznościowych co przekłada się na zwiększone zainteresowanie marką i wzrostem sprzedaży oraz wizerunku. W celu promowania marki tworzymy kompleksową strategię komunikacji dobierając odpowiednie narzędzia marketingowe. Przy pomocy pozycjonowania (SEO) i kampanii internetowych (SEM) poprawiamy ilość i jakość zapytań trafiających do Państwa firmy poprzez witryny internetowe i media społecznościowe. Zadbamy o branding firmy tworząc i realizując projekt strony www w oparciu o aktualne, najskuteczniejsze działania i trendy panujące na rynku. W ramach kampanii reklamowej zajmiemy sie poprowadzeniem jej od początku (projekt logo, aż po finalny produkt na półkach sklepowych), wprowadzając produkt/usługę na znany, bądź nieznany dotąd rynek.
Niewątpliwą zaletą jest fakt, że możemy wesprzeć działania marketingowe produkcją filmów reklamowych.
Wszelkie kolejne kroki są zawsze dostosowane do potrzeb i budżetu klienta przy zachowaniu zarazem odpowiedniej skuteczności działań marketingowych.

Sklep internetowy dla marki AMVI Cosmetics - ecommerce
AMVI Cosmetics

Produkcja Filmowa

Od kilku lat produkujemy filmy reklamowe. Zdobyte doswiadczenie pozwala nam skutecznie zajmowac sie wideo marketingiem. Realizujemy wszystkie wykorzystywane w branzy formy wideo.Rozwiązania IT

Tworzymy dedykowane systemy internetowe, od prostych stron www typu landing page po rozbudowane aplikacje webowe. Od kilku lat rozwijamy własna platforme pozwalajaca w prosty i intuicyjny sposób na edycje tresci poprzez panel CMS. W oparciu o zoptymalizowany kod projektujemy strony, portale, aplikacje mobilne, e-commerce, a takze integrujemy sklepy z rozwiazaniami CRM.


RealizacjeShowreel


Więcej realizacji

Zapoznaj się z naszymi realizacjami. Kliknij tutaj.


Klienci

Dla kogo pracowaliśmy