#3 Wsparcie IT
Od 10 lat tworzymy dedykowane
systemy internetowe.

#stronyinternetowe, #e-commerce, #cms, #integracje

Zdobyte doświadczenie pozwala nam skutecznie zwiększać rozpoznawalność Twojej marki.

Wsparcie ITStrony internetowe

Realizowane przez nas strony łączą nowoczesny, dynamiczny design z wysoką użytecznością. Dbamy o zachowanie ich prędkości działania i walorów użytkowych zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Nasz zespół tworzą programiści, web developerzy, zawodowi graficy oraz projektanci serwisów internetowych. Nie akceptujemy kompromisów narzucanych przez darmowe systemy CMS, dlatego opracowaliśmy zestaw: elastyczność, mobliność, prędkość, wsparcie SEO/SEM, bezpieczeństwo.


Sklepy internetowe /e-commerce

Tworzymy zaawansowane technicznie sklepy internetowe oparte na dedykowanej platformie dostosowanej do aktualnych potrzeb klienta. Integrujemy system sklepu z dostepnymi na rynku rozwiazaniami CRM, obsługi magazynów, dostaw i systemami płatnosci.

Sklep internetowy dla marki AMVI Cosmetics - ecommerce
AMVI Cosmetics
Serwis internetowy ICHOT Brama Poznania
ICHOT Brama Poznania
Strona internetowa ITA Systemy Pomiarowe
ITA Systemy Pomiarowe
Strona Internetowa ADAMS Packaging
ADAMS Packaging
Strona internetowa Instytut Nadzoru
Instytut Nadzoru


Administracja IT /hosting

Opiekujemy sie wdrazanymi systemami. Pracownicy działu IT są do dyspozycji 24/7/365. Oferujemy optymalizacje kosztów IT, w tym doradztwo, audyty bezpieczenstwa, rozwiazania serwerowe, outsourcing IT.


Audyty i optymalizacja

Wykonujemy audyty stron www i systemów internetowych pod katem bezpieczenstwa, pozycjonowania w wyszukiwarkach oraz wymogów osób z niepełnosprawnosciami. Po zrealizowanym audycie wprowadzamy korekty w systemie klienta.Klienci

Dla kogo pracowaliśmy