#3 Wsparcie IT
Od 10 lat tworzymy dedykowane
systemy internetowe.

#stronyinternetowe, #e-commerce, #cms, #integracje

Zdobyte doświadczenie pozwala nam skutecznie zwiększać rozpoznawalność Twojej marki.

Wsparcie ITStrony internetowe

Realizowane przez nas strony łączą nowoczesny, dynamiczny design z wysoką użytecznością. Dbamy o zachowanie ich prędkości działania i walorów użytkowych zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Nasz zespół tworzą programiści, web developerzy, zawodowi graficy oraz projektanci serwisów internetowych. Nie akceptujemy kompromisów narzucanych przez darmowe systemy CMS, dlatego opracowaliśmy zestaw: elastyczność, mobliność, prędkość, wsparcie SEO/SEM, bezpieczeństwo.


Sklepy internetowe /e-commerce

Tworzymy zaawansowane technicznie sklepy internetowe oparte na dedykowanej platformie dostosowanej do aktualnych potrzeb klienta. Integrujemy system sklepu z dostepnymi na rynku rozwiazaniami CRM, obsługi magazynów, dostaw i systemami płatnosci.


Administracja IT /hosting

Opiekujemy sie wdrazanymi systemami. Pracownicy działu IT są do dyspozycji 24/7/365. Oferujemy optymalizacje kosztów IT, w tym doradztwo, audyty bezpieczenstwa, rozwiazania serwerowe, outsourcing IT.


Audyty i optymalizacja

Wykonujemy audyty stron www i systemów internetowych pod katem bezpieczenstwa, pozycjonowania w wyszukiwarkach oraz wymogów osób z niepełnosprawnosciami. Po zrealizowanym audycie wprowadzamy korekty w systemie klienta.Klienci

Dla kogo pracowaliśmy