#1 Marketing
Od 10 lat promujemy
marki.

#reklama, #marketing, #strategia, #promocja

Zdobyte doświadczenie pozwala nam skutecznie zwiększać rozpoznawalność Twojej marki.

MarketingPromocja marki

W ramach promocji marki tworzymy kompleksową strategię komunikacji dobierając odpowiednie narzędzia marketingowe, w szczególności: pozycjonowanie organiczne (SEO), kampanie internetowe (SEM), zmiany wizerunku, filmy reklamowe, strony internetowe, social media.


Kampanie internetowe

Planujemy krótko i długoterminowe kampanie reklamowe w internecie oparte na dogłębnej analizie skuteczności i potrzeb klienta. Wspieramy się dostępnymi środkami w postaci tekstu, grafiki oraz wideo przygotowanych pod platformy Google, Youtube, Facebook, Linkedin.


Social media

Zajmujemy się prowadzeniem profili w mediach społeczościowych takich jak Facebook/Instragram oraz LinkedIn. Tworzymy i udostępniamy przyciągającą uwagę treść tekstową i graficzną. Działania w mediach społecznościowych możemy łączyć z kampaniami internetowymi i produkcją filmów reklamowych.


Pozycjonowanie

Realizujemy strategie pozycjonowania odpowiadającą celom rynkowym firmy. W oparciu o potrzeby klienta, przygotowujemy niezbędne, comiesięczne audyty i raporty skuteczności pozycjonowania z podziałem na kluczowe okresy działania.


Branding

Tworzymy wizerunek marki poprzez spójną identyfikację wizualną, która trafia do dedykowanej grupy odbiorców. Projektujemy elementy identyfikacji firmy, m.in. logo, znakowanie, opakowania. Przygowotujemy księgę znaku.Klienci

Dla kogo pracowaliśmy