#2 Produkcja filmowa
Od kilku lat produkujemy
filmy reklamowe.

#reklama, #film, #wideo, #promo

Zdobyte doświadczenie pozwala nam skutecznie zajmować się wideo marketingiem.

RealizujemyFilmy reklamowe

Realizujemy zaawansowane produkcje filmowe. Są one starannie przygotowywane, od kreacji i scenariusza, poprzez szerokie zastosowanie środków produkcyjnych, kończąc na postprodukcji.

Filmy wizerunkowe

Tworzymy filmy wizerunkowe dla podkreślenia ważnych wydarzeń i jubileuszy oraz bieżącej aktywności firmy. Filmy te podkreślają pozycje przedsiębiorstwa na rynku i pozwalają lepiej poznać jego profil.Filmy produktowe, usługowe

Realizujemy krótkie formy reklamowe przystosowane głównie do promocji w sieci, w mediach społecznościowych oraz kampaniach wideo. Tworzymy posty na Facebook, Instagram, Youtube. Publikujemy materiał bezpośrednio na stronach www i w sklepach internetowych.
Relacje z eventów

Zajmujemy sie produkcją relacji wideo z eventów.Animacje i wizualizacje

Tworzymy wysokiej jakości wizualizacje produktów, wnętrz i inwestycji deweloperskich dążąc do pełnego odwzorowania rzeczywistości. Ponadto zajmujemy się realizacją animacji 2D i 3D.

Sesje fotograficzne

Oferujemy studyjne zdjęcia produktów do katalogów drukowanych lub internetowych. Podkreślamy zalety fotografowanych obiektów w atrakcyjnym świetle. Wykonujemy fotograficzne sesje pracownicze oraz produktowe do wykorzystania w szeroko rozumianej promocji firmy.


Filmy instruktażowe, szkoleniowe

Realizujemy filmy wideo będące materiałem szkoleniowym oraz instruktażowym. Jest to idealny sposób na przekazanie wiedzy dystrybutorom, handlowcom, instalatorom, montażystom.Webinary, streaming live

Organizujemy webinary, streamingi live, zapewniamy mozliwość emisji materiału w czasie rzeczywistym na dedykowanych platformach lub serwisach społecznościowych.


RealizacjeShowreel 2021-22


Więcej realizacji

Zapoznaj się z naszymi realizacjami. Kliknij tutaj.3...2...1... Akcja!

produkcja filmowa
filmy reklamowe
spoty reklamowe

Każdy projekt realizujemy kompleksowo. Koncepcja, scenariusz, dobór lokacji i aktorów to kluczowe elementy wpływające na efekt końcowy.


Klienci

Dla kogo pracowaliśmy