#2 Produkcja filmowa
Od kilku lat produkujemy
filmy reklamowe.

#reklama, #film, #wideo, #promo

Zdobyte doświadczenie pozwala nam skutecznie zajmować się wideo marketingiem.

RealizujemyFilmy reklamowe

Wykonujemy zaawansowane produkcje filmowe. Są one starannie przygotowywane, od kreacji i scenariusza, poprzez szerokie zastosowanie środków realizacyjnych, kończąc na postprodukcji.


Filmy wizerunkowe

Tworzymy filmy wizerunkowe dla podkreślenia ważnych wydarzeń i jubileuszy oraz bieżącej aktywności firmy. Filmy te podkreślają pozycje przedsiębiorstwa na rynku i pozwalają lepiej poznać jego profil.


Filmy produktowe, usługowe

Realizujemy krótkie formy reklamowe przystosowane głównie do promocji w sieci, w mediach społecznościowych oraz kampaniach wideo. Tworzymy posty na Facebook, Instagram, Youtube. Publikujemy materiał bezpośrednio na stronach www i w sklepach internetowych.


Relacje z eventów, streaming live

Zajmujemy sie produkcją relacji wideo z eventów oraz zapewniamy mozliwość emisji materiału w czasie rzeczywistym w środkach masowego przekazu.


Animacje i wizualizacje

Tworzymy wysokiej jakości wizualizacje produktów, wnętrz i inwestycji deweloperskich dążąc do pełnego odwzorowania rzeczywistości. Ponadto zajmujemy się realizacją animacji 2D i 3D.


Sesje fotograficzne

Oferujemy studyjne zdjęcia produktów do katalogów drukowanych lub internetowych. Podkreślamy zalety fotografowanych obiektów w atrakcyjnym świetle. Wykonujemy fotograficzne sesje pracownicze oraz produktowe do wykorzystania w szeroko rozumianej promocji firmy.


RealizacjeShowreel 2020


Więcej realizacji

Zapoznaj się z naszymi realizacjami. Kliknij tutaj.


Klienci

Dla kogo pracowaliśmy