#2 Produkcja filmowa
Produkujemy
filmy reklamowe kompleksowo.

#reklama, #film, #wideo, #promo

Zdobyte doświadczenie pozwala nam skutecznie zajmować się wideo marketingiem.

RealizujemyFilmy reklamowe

Realizujemy zaawansowane produkcje filmowe. Są one starannie przygotowywane, od kreacji i scenariusza, poprzez szerokie zastosowanie środków produkcyjnych, kończąc na postprodukcji.

Spoty reklamowe, kampanie międzynarodowe /AL-KO Group, REHAU Group, PROFIXBillboardy sponsorskie /TADAR


Filmy wizerunkowe

Tworzymy filmy wizerunkowe dla podkreślenia ważnych wydarzeń i jubileuszy oraz bieżącej aktywności firmy. Filmy te podkreślają pozycje przedsiębiorstwa na rynku i pozwalają lepiej poznać jego profil.

/Rotometal, RebelhornFilmy produktowe, usługowe

Realizujemy krótkie formy reklamowe przystosowane głównie do promocji w sieci, w mediach społecznościowych oraz kampaniach wideo. Tworzymy posty na Facebook, Instagram, Youtube. Publikujemy materiał bezpośrednio na stronach www i w sklepach internetowych.

/Rebelhorn, AL-KO Group
Relacje z eventów

Zajmujemy sie produkcją relacji wideo z eventów.

/Posnania PoznańAnimacje i wizualizacje

Tworzymy wysokiej jakości wizualizacje produktów, wnętrz i inwestycji deweloperskich dążąc do pełnego odwzorowania rzeczywistości. Ponadto zajmujemy się realizacją animacji 2D i 3D.

/BMW Inchcape Polska, AGROBEX, ŁAPSY, Tygryski

Sesje fotograficzne

Oferujemy studyjne zdjęcia produktów do katalogów drukowanych lub internetowych. Podkreślamy zalety fotografowanych obiektów w atrakcyjnym świetle. Wykonujemy fotograficzne sesje pracownicze oraz produktowe do wykorzystania w szeroko rozumianej promocji firmy.

/AMVI Cosmetics


Filmy instruktażowe, szkoleniowe

Realizujemy filmy wideo będące materiałem szkoleniowym oraz instruktażowym. Jest to idealny sposób na przekazanie wiedzy dystrybutorom, handlowcom, instalatorom, montażystom.

/WAVIN Polska, AL-KO GroupWebinary, streaming live

Organizujemy webinary, streamingi live, zapewniamy mozliwość emisji materiału w czasie rzeczywistym na dedykowanych platformach lub serwisach społecznościowych.

/KWS Polska, JOSERA Polska


RealizacjeShowreel 2021-22


Więcej realizacji

Zapoznaj się z naszymi realizacjami. Kliknij tutaj.3...2...1... Akcja!

produkcja filmowa
filmy reklamowe
spoty reklamowe

Każdy projekt realizujemy kompleksowo. Koncepcja, scenariusz, dobór lokacji i aktorów to kluczowe elementy wpływające na efekt końcowy.


Klienci

Dla kogo pracowaliśmy